Концепт ТИ > Акції > Eggersmann Unique: урбаністична романтика

Eggersmann Unique: урбаністична романтика

Eggersmann Unique

Створення інтер’єру у гармонії із оточуючим ландшафтом – це найвищий пік майстерності, усвідомлення свого місця у Всесвіті і прийняття реальності. Тож облаштування життя у місті потребує зовсім іншої концепції, ніж пасторальні кущі заміських маєтків. Кухня програми unique німецького бренду eggersmann саме втілює всі естетичні і функціональні елементи модернового будинку, яким пишався б Ле Корбюз’є. Звичайно, із масштабуванням та адаптацією під потреби господарства. А ще кожна кухня з програми unique eggersmann є унікальною, немов відбиток пальцю – саме це стало головною метою дизайнерів бренду.

Комбінування фасадів, декорів, стільниць та функціоналу дозволяє створити неповторний арт-об’єкт саме для вашого інтер’єру.

Eggersmann Unique

Отож, коли будинок є машиною для життя, то кухня – двигуном цієї машини. Тут не може бути зайвого, лише необхідне. А всі матеріали мають визначатися підвищеною витривалістю. Подивимося, чим нас готовий здивувати «двигун» від eggersmann з технікою GAGGENAU.

1. Фасади трьох різновидів. Декоровані справжнім бетоном, матові білі та з натуральної деревини.
2. Міцна робоча стінка, theWALL, на яку навішуються не лише полиці чи рейлінги, а й нижні шафи.
3. Кам’яна стільниця.
4. Висувна витяжка з підсвічуванням на кухонному острові.
5. Цілісний вигляд кухні створюється завдяки однорідним фасадам та системі покет-дор, що приховує всю вбудовану кухонну техніку у високих шафах.

Запас витривалості всіх елементів кухні вражає. Програма eggersmann unique – кухня, варта того, щоб взяти її у подорож на Марс – можна встановити один раз, і вистачить вашим онукам. Як тобі таке, Ілон Маск?

Кухня вирізняється витонченим поєднанням естетики та функціональності. Фасади Vancouver високих та середньо-високих шаф виготовлено зі шпону дубу з глибоким тисненням, яке підкреслює природну красу. Подібний індустріальний паттерн ніхто не використовує у оздобленні деревини – це сміливе дизайнерське рішення.

Eggersmann Unique

Eggersmann Unique

Бетон terra – незвичайний декор для фасадів Tokyo, який наноситься вручну безпосередньо на поверхню. Завдяки цьому всі візерунки унікальні, жоден з фасадів не повторюється. Бетон легко миється, приємно прохолодний на дотик. Цікавий контраст до теплого теракотового кольору бетону.

Ідеально пасує до декору terra природний камінь граніт, який було обрано для стільниці основної кухні. Палітра у відтінках темно-золотавої скоринки хлібу, невимушені візерунки, матовий відблиск – все таке затишне і природне.

eggersmann

Eggersmann Unique

Острів стає світлим акцентом посеред двох ліній шаф. Стільницю острову зроблено із білого кварцу, фасади Karat вкрито білим матовим лаком. Все зроблено для відчуття чистоти і як ідеальне тло для кулінарних шедеврів, що буде створено на індукційній варильній поверхні GAGGENAU.

Eggersmann Unique

На окрему увагу заслуговує техніка GAGGENAU, яку використано у проекті. Оптимальне поєднання для будь-яких справ – це індукційна варильна поверхня GAGGENAU CX482110 та індукційна WOK панель з серії Vario – GAGGENAU VI414111. У великій індукційній панелі 48 вбудованих індукційних пристроїв готові розпізнати будь-яку форму посуду та пристосуватися до приготування страви. Керування з одним дотиком по TFTдисплею, по секундне програмування, знаходження посуду після його переміщення, швидка зміна програми приготування – важливі аргументи на користь індукційної панелі GAGGENAU у порівнянні з іншими брендами.

Eggersmann Unique

Прихильники східної кухні будуть у захваті від варильної поверхні WOK – GAGGENAU VI414111. Три контури, 21 см, 26 см та 32 см, спеціальна підставка для сковорідки, 9 рівнів потужності від 2200Вт до 55000Вт – це мінімальний набір. А до нього ще додайте таймер, функції Stopwatch і Superbooster, сенсор смаження – і ви отримаєте вок вашої мрії. До того ж індукційний варіант набагато безпечніший за газовий.

Gaggenau

Швидко та непомітно ліквідує всі запахи і пару висувна витяжка GAGGENAU AL400121. Витяжка монтується у стільницю, не займає багато місця, дістається у разі потреби за одним дотиком. Вбудоване підсвітлювання надає додаткової зручності у приготуванні – вам не треба турбуватися про лампу над варильною поверхнею.

Eggersmann Unique

За фасадами високих шаф зберігаються такі необхідні у кухні побутові прилади, як холодильна і морозильна шафи від GAGGENAU, духовка з функцією мікрохвильової печі Siemens GAGGENAU HB676G0S1, шафа для підігріву посуду Siemens BI630CNS1, кавомашина з програмуванням Siemens CT636LES1.

Посудомийна машина Siemens SN658X00ME класу енергозбереження A+++ здатна за короткий час впоратися з великим обсягом посуду – до 14 наборів у моделі 60 см. Відкривається простим натисканням, тому ручок на фасаді немає. Завдяки використанню мінералу цеоліту машина у процесі сушки майже не використовує електроенергії.

Eggersmann Unique

Але найголовніше приховане в деталях, завдяки яким програма unique eggersmann комфортна, як люксове авто.

1. Всю вбудовану техніку приховано за фасадами Vancouver.
2. Система покет-дор дозволяє сховати великі фасадні двері у спеціальні отвори, зберігаючи простір на кухні.
3. Електричне відкривання верхніх шафок збереже ваші сили, а завдяки відкриванню догори – і простір.
4. Відкривання дверей за системою «тук-тук» позбавить від можливих плям на фасадах.
5. Робочу стінку theWALL ви можете заповнювати за власним бажанням будь-якими елементами – тому вона й отримала найвищу нагороду у світі дизайну, Red Dot Award.
6. Зручні висувні полиці, контейнери й органайзери у шухлядах – програма unique eggersmann має все, за що ми так поважаємо німецькі кухні.

Eggersmann Unique

Переконатися особисто у перевагах програми unique eggersmann і техніки GAGGENAU можна у нашому салоні у ЦС «Домосфера». Дизайнери Концепт ТИ) готові спроектувати саме вашу унікальну кухню, з урахуванням ваших звичок і побажань.

 

Замовити проект
Спланувати кухню on-line
Memory: 58.78MB | MySQL:96 | 1,840sec
Подарунок
Кулінарний майстер клас від шеф-повара на дому
Введіть Ваші данні, щоб залишити заявку
* Подарунок діє, тільки якщо Ви вносите аванс купуючи кухню на протязі 30 днів, як залишили заявку.
Дякуємо!
Заявка відправлена