ПРО НАС

ТИ – особливо значимий для нас.
Ми готові бути корисними своїм
професіоналізмом,
якістю пропонованої продукції та сервісом.

 

 

Мережа салонів кухонь та побутової техніки КОНЦЕПТ ТИ це:

 

- команда професіоналів. ТАК! Після успішної реалізації величезної кількості проектів, ми сміливо можемо назвати себе саме так. Ми знаємо, що проект не робиться однією людиною: дизайнером, технологом або монтажником. Хороший результат – насамперед командна робота, в якій важливі зусилля кожного. У нашій компанії кожен займається своєю справою, але при цьому розбирається в роботі своїх колег, розуміючи, що хороша робота може бути тільки за наявності всіх складових її дрібниць.

- 20 років успішної роботи в сфері продажів кухонних меблів та побутової техніки. Такий великий строк роботи компанії можливий тільки тоді, коли клієнт задоволений якістю послуг. У час, коли інформація поширюється дуже швидко, кожен клієнт може вплинути на думку оточуючих. Думку, яка вкрай важлива для існування компанії. Створити, а тим більше зберегти хорошу репутацію компанії можливо тільки за умови бездоганної роботи.

- індивідуальний підхід. Ми розробляємо проект індивідуально для конкретної сім’ї, враховуючи всі правила, звички і побажання покупця. При цьому ми наполягаємо на технічно правильному виконанні проекту та застосуванні правил ергономіки. Кухня повинна бути не тільки красива, але і сучасна, ергономічна, відображати вашу індивідуальність і створювати гармонійний мікроклімат у будинку.

- високий рівень сервісу. Ми розуміємо, що задоволений покупець, це запорука благополуччя нашої компанії. Ми робимо все, щоб клієнт отримав максимум комфорту і зручності під час нашої спільної роботи.

Ми намагаємося передбачити все, що може створити будь-які складності для реалізації проекту навіть на ділянках роботи, за які не несемо відповідальності. Наприклад, можемо проконсультувати або перевірити фахівців, які виконують ремонтні роботи у приміщенні, або проводять електричних комунікацій тощо.

У структурі компанії існує відділ контролю якості, який перевіряє якість проектів і робіт з моменту розробки проекту до його реалізації, працює над розширенням кількості і поліпшенням якості послуг.

- творча компанія. Ми завжди в курсі світових тенденцій і новинок в сучасному дизайні. І готові використовувати їх у реалізації наших проектів. При цьому ми враховуємо побажання клієнта, особливості регіону, специфіку приміщення. Хороший проект – це, перш за все, колективна праця творчих людей, ідеї для якої народжуються спільними зусиллями. Для нас немає шаблонів і штампів, ми весь час у пошуку. Творити – наша робота.

- якісна продукція. Наша компанія пропонує продукцію провідних німецьких виробників, які давно є на світовому ринку еталоном якості, надійності, стильності і довговічності.

- широкий асортимент продукції. Ми пропонуємо широкий вибір у дизайні і матеріалах продукції. Ми пропонуємо повний асортимент товару, необхідний для реалізації проекту. Клієнту не потрібно займатися пошуком аксесуарів в інших місцях.

20_concepty_color

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017