М’ЯКІ МЕБЛІ

proseda

Щоб дозволити житлу стати вираженням Вашої індивідуальності ProSeda пропонує самодостатній, поза часом, діалог форм, високоякісних матеріалів, розумних і іновативних функцій і ретельної ручної обробки made in Germany.

Свобода індивідуального вибору оббивок, кольорів, розмірів дозволять втілити будь-які власні мрії про житловий простір: екстравагантно – розкішний або пурістічний і простий. Рафіновані функції дозволяють меблям підлаштовуватися під різні життєві сценарії і піклуватися про персональний комфорт і самопочуттяу повсякденному житті.

Знімні оббивки більшості моделей полегшують догляд, а також дають можливість оновлення інтер’єру «за місцем». В асортименті оббивок є і тканини, придатні для прання. Наслідки «нещасних випадків» усуваються легко і швидко, і меблі починають сяяти заново. Після тривалої експлуатації, коли «улюблені місця» втрачають форму і стають занадто м’якими, вони можуть бути замінені, так само як і дрібні елементи.

І хоча вічність як тимчасова категорія для визначення меблів не застосовна, але довговічність як характеристика матеріалів, функцій, дизайну, самої житлової атмосфери, що складається в спокої і незворушності, і створюваної у великій мірі меблями, мабуть, цілком застосовна до меблів ProSedaЩоб дозволити житлу стати вираженням Вашої індивідуальності ProSeda пропонує самодостатній, поза часом, діалог форм, високоякісних матеріалів, розумних і іновативних функцій і ретельної ручної обробки made in Germany.

www.proseda.de

завантажити каталог:

designed for living

uebersichtsseiteprod-ov_r1_c3 uebersichtsseiteprod-ov_r17_c1 uebersichtsseiteprod-ov_r17_c3 uebersichtsseiteprod-ov_r9_c3 uebersichtsseiteprod-ov_r15_c3 uebersichtsseiteprod-ov_r1_c1

Концепт ТИ Copyright © 2014