КУХНІ

10

Кухня є і завжди буде об’єктом повсякденного побуту, де її якість вимірюється функціональністю, ергономікою і технологічністю. Багато видатні досягнення сучасних промислових технологій сприймаються нами сьогодні як стандартні, особливо стосовно до кухні, а деякі з них настільки очевидні для споживача, що вони включені в базову комплектацію, а значить і ціну. Але є і просунуті споживачі, ті, хто готовий прориватися за ці межі, кому недостатньо тільки естетики функціональної та технологічною. Для них важлива витончена, рафінована естетика!

Концепція цих кухонь у великій мірі відповідає поняттю rot punkt, використовуваному в скелелазінні вільного стилю: коли страхувальний трос знаходиться у вільному стані, і скелелаз сам встановлює проміжні страхувальні блоки.

Фабрика хоч і входить в десятку кращих кухонних виробників Німеччини, але її амбіції знаходяться далеко за межами понять Визнання і Успіх. Творчі експерименти, які може собі дозволити Rotpunkt, стають або відправною точкою для наступного експерименту, або трендов в кухонному дизайні. Дерзайте та естетствуйте з Rotpunkt, панове!

 

www.rotpunktkuechen.de

RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt RotPunkt

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017