КУХНІ

3

У перекладі з німецької мови це означає легко. Легкі, світлі, просторі… Такі вони і є кухні LEICHT. Навіть традиційні оздоблювальні матеріали, такі як дерево, або метал у виконанні LEICHT набувають легкості та витонченості. І всюди цінована німецька якість виявляється на тлі цієї легкості лише вторинною перевагою.

Можна без тіні сумніву сказати, що ця кухня могла б прикрасити будь-яку віллу в Пенсільванії, або де-небудь на островах в Середземномор’ї… А чому не де-небудь в куточку «дивом» недоторканої діброви в Ходосівки?!

Століття космополітизму і глобалізації «зрівняло» Баварію, Пенсільванію і Київщину хоча б у тому, що зробило дизайн інтер’єрів універсальною мовою спілкування людей, які цінують не тільки функціональність, якість, стиль, а й «сибаритське, в межах розумного», ставлення до свого житла.

 

www.leicht.com

завантажити каталоги:

architecture and kitchen part 1

architecture and kitchen part 2

versailles-de-luxe

traditional-style-2012

kanto 2013

collection 2013

leicht_largo-fg-ios-m leicht_classic-fs-frame-hf leicht_orlando-k-luna-k leicht_synthia-c-ceres-c leicht_classic-fs_topos leicht_ceres-core-a leicht_carre-2-fg-xylo-carre-2-lg leicht_tocco-tocco-c-classic-fs leicht_classic-fs-ios-m leicht_orlando-k-pur-fg-k leicht_tocco-timber

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017