ПРО ТОВАР

25.01.2018

За чисте повітря

gutmann-vytjazhka

Витяжка є необхідним елементом сучасної кухні, але її встановлення та організація системи вентиляції часом лякають своєю складністю, а іноді просто неможливі. На щастя, є високотехнологічні витяжки GUTMANN з поновлюваними карбоновими фільтрами.

Якщо на кухні немає можливості встановити припливно-витяжну вентиляцію, витяжки GUTMANN дадуть раду і в цьому випадку. Будь-яка витяжка від GUTMANN може бути організована для рециркуляції повітря. Такий тип організації фільтрації повітря дозволяє економити енергоресурси на обігрів приміщення, немає небезпеки зниження тиску в приміщенні через роботу потужної витяжки та відсутність достатнього припливу повітря.

gutmann-carbon-filters

Завдяки функції рециркуляції витяжки забирають забруднене повітря в зоні приготування, очищують в карбонових фільтрах і повертають назад в приміщення.

Принципова відмінність витяжок GUTMANN в тому, що їх карбонові фільтри з активованим вугіллям можна відновлювати в звичайній духовці, підігріваючи за температурою 200 градусів. Після цього касети з вугіллям знову готові чистити повітря. Очищати фільтр потрібно кожні 2-3 місяці. Заміна самого фільтра рекомендована через 3-4 роки з початку експлуатації витяжки.

Фільтри завжди можна замовити у фірмовому сервисному центрі КОНЦЕПТ ТИ).

 

 

 

 

09.01.2018

Новий потенціал для дизайну.

gutmann-m

Коли поспішаєш приготувати щось смачненьке, подеколи забуваєш увімкнути витяжку.
На щастя, тепер і на це є рада: можна встановити бездоганну пару: плиту та витяжку Gutmann.
Якщо вони працюють у тандемі, то у шеф-кухаря взагалі не має клопоту: завдяки функції Connectivity витяжка автоматично вмикається, підлаштовує потужність до потреб плити, а потім автоматично вимикається.
Витяжка Gutmann Sliding Doors навіть окремо, без плити, знайде, чим допомогти господарям.
Як і у всіх моделях витяжок Gutmann є три варіанти організації системи вентиляції: вбудований або зовнішній мотор та режим рециркуляції.
У разі функції рециркуляції повітря всмоктується в центральній частині витяжки, а виходить назовні по боках, крізь елегантні дверцята зі скла.
У вимкненому стані скляні «крила» зачиняються і стають в один рівень зі стелею.
Скло може бути чорним або білим за вашим бажанням.

Функція Connectivity можлива тільки для одночасного замовлення варильної поверхні та витяжки Gutmann.
Гармонійні пропорції, благородні матеріали, суцільна автоматизація – витяжка Gutmann стане доречним акцентом у будь-якому сучасному інтер’єрі.
Спеціалісти нашої мережі допоможуть вибрати найкращу систему вентиляції для вас.

18.07.2014

Крісло CULT від німецького виробника м`яких меблів Machalke.

Cult Bild 1

CULT. Нове рішення від Machalke – це не просто крісло від провідного німецького виробника м’яких меблів – це новий спосіб життя, новий рівень комфорту у Вашії оселі.

Над розробкою унікального і вишуканого дизайну працював сам Стефан Хайлігер (Stefan Heiliger) – відомий німецький дизайнер, який створює оригінальні предмети інтер’єру для Leolux, Tonon, Bonaldo, Rolf Benz, De Sede. Роботи Хайлігера виділяються не тільки оригінальним дизайном, але і максимальним комфортом. Дизайнер упевнений, що меблі повинні бути не тільки красивими, але і практичними, адже саме зручність у використанні тієї чи іншої речі створює затишок в оселі.

Що стосується довговічністі та зручністі в експлуатації – їх гарантують фахівці фабрики. Для створення CULT була розроблена і запатентована унікальна технологія регулювання на основі «затискного кільця». Крісло легко «підлаштовується» під побажання користувача і вільно обертається на 360 градусів.

Придбати CULT простіше простого – потрібно лише відвідати будь-який з салонів мережі КОНЦЕПТ ТИ.

 

 

 

13.06.2014

Новий диван DENVER від німецької фабрики Machalke.

Denver_01

Denver – новинка, яка вже встигла сподобатися всім і завоювати Red Dot award 2014. Унікальний дизайн, «неслухняна» форма, але в той самий час стильний, сучасний і дуже зручний. Завдяки вишуканій формі ніг, Denver ніби пливе над підлогою. Більш того, прибирання приміщення біля дивану стає простим і легким.

Широкий вибір матеріалів для оббивки дозволить Denver стати прикрасою будь-якого приміщення. І задовольнить запити самих вишуканих і вимогливих клієнтів.

Щоб стати володарем дивана Denver від Machalke, досить відвідати будь-який з салонів мережі КОНЦЕПТ ТИ, і обрати той варіант, який сподобається саме Вам.

 

 

 

Лазерне шоу від NOBILIA.

 

Ніхто ще так не представляв свої новинки так, як NOBILIA. Ціле лазерне шоу було створене, щоб презентувати нові фасади з лазерним кантом.

Екран для шоу – кухня NOBILIA. Всі її елементи виконані в ультра білому кольорі, який є однією з новинок 2014 року.

За кілька миттєвостей кухня змінює свій вигляд, показуючи лише малу частину можливостей NOBILIA.

 

 

 

Leicht. Система XTEND +.

Крок назустріч професійній кухні.

Переможець Interior innovation award 2013.

 

Меблі для професійної кухні суттєво відрізняються від тих, які призначені для дому. І ця відмінність полягає не в якості самих меблів, як багато хто вважає, а в дещо інших підходах до їх планування, використання матеріалів.

Звичайно, на професійній кухні переважає нержавіюча сталь – вона стійка до кислот і лугів, що містяться в продуктах. Її гладка і непориста поверхня забезпечує безпечне приготування їжі, легко і швидко чиститься.

На професійній кухні Ви рідко побачите навісні шафи для зберігання продуктів і посуду. Цю функцію виконують стелажі і відкриті полиці. Що дуже зручно для кухаря, так як все необхідне для приготування смачних страв знаходиться під рукою. І не потрібно витрачати час на відкривання шаф і пошуки потрібних інгредієнтів.

І, якщо нержавіючу сталь, вже давно використовують в домашніх кухнях (в основному для виготовлення стільниць), то з відкритими полицями не все так просто. Основна проблема в тому, що весь вміст полиць постійно на виду. Зручно, але не естетично. Більш того доводиться частіше займатися прибиранням. Все це змушувало відмовлятися від полиць на користь навісних шаф.

iia_winner_mf_2013

А тепер, завдяки новій системі XTEND + від виробника німецьких кухонь LEICHT, домашня кухня стає ще професійніше. XTEND + – це конструкція полиць, що встановлюються на стільницю і закриваються системою жалюзі. Таким чином, ми отримуємо більше корисної площі для зберігання, а доступ до посуду і продуктів набагато простіше. Коли на кухні готують, жалюзі повністю відкриті. А коли приготування закінчено, достатньо одного натискання на кнопку і весь вміст полиць надійно сховано за жалюзі.

Конструкція полиць виконана з алюмінію. Кожна полиця має індивідуальне світлодіодне освітлення і легко переставляється по висоті.

Ламелі для жалюзі виготовляються з МДФ і можуть бути пофарбовані в будь-який колір за бажанням замовника. Жалюзі відкриваються за допомогою радіоуправління. Різні зони можуть відкриватися окремо. Одним натисканням полки перетворюються на рівну стіну і навпаки.

 

Система XTEND + від LEICHT – це не тільки унікальна концепція в оформленні простору кухні над стільницею, а великий крок у розвитку кухонної архітектури.

 

 

 

 

 

Нова програма LASER від NOBILIA.
Технологія “лазерного канту”.

Одними з найпоширеніших і недорогих кухонних фасадів є фасади, торці яких оброблені меблевої кромкою. Їх виробництво технологічно найбільш просте, і як результат, потребує меньше витрат. Що робить кухні, виготовлені із застосуванням таких фасадів, дуже привабливими за ціною. Більш того, вибір кольору і текстури у таких фасадів надзвичайно великий: від звичайних білих до усіляко кольорових, імітуючих дерево або камінь , іржу або бетон ….

Одне маленьке “Але”, яке бентежить багатьох замовників, це сама кромка. Багато хто боїться, що вона відклеїться, багатьом не подобається видимий стик в місці склеювання кромки та фасаду.

Згадаємо, що основна функція кромки – це декорування зрізу на торці фасаду та його захист від вологи, побутової хімії, температури і механічних пошкоджень, що виникають під час експлуатації. Тому вкрай важливо, щоб кромка була зроблена з якісного матеріалу і надійно приклеєна до фасаду.

Звичайно, факт відклеювання кромки притаманний тільки “неякісним виробникам”. Тому не будемо на ньому зупинятися. За всю історію нашої роботи з фабрикою NOBILIA (більше 15 років ) у нас не було жодного такого випадку. На фабриці організована своя лабораторія з перевірки якості товару, і фасадам там приділяється дуже велика увага.

Що стосується стику в місці склеювання фасаду з кромкою, то він дійсно помітний при уважному огляді. Стик більше видно на світлих фасадах, і дуже складно його розрізнити на темних. Це технологічна особливість виробництва, і видима частина стику це клей ……

Але, так було раніше. Тепер, завдяки новим технологіям, ця “проблема” вирішена.

У 2013 році Nobilia представила нову колекцію фасадів LASER – фасади з кантом, привареним за допомогою лазера. На сьогоднішній день це одна з найбільш інноваційних розробок в області технології обробки кантом. Більше не застосовується стандартний клей. Фабрика використовує спеціальну кромку, краї якої розплавляються лазером і таким чином приварюються до фасаду. Такий спосіб кріплення канта ще більш надійний і повністю виключає попадання вологи. А найважливіше, лазерна технологія дозволяє домогтися відсутності видимого стику між кантом і фасадом. Таким чином  канули в минуле «видимі стики», що псують естетичне враження. LASER означає найкращий зовнішній вигляд і найвищу якість серед фасадів, оброблених кромкою.

 

 

 

 

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017