ПРО ТОВАР

18.07.2014

Крісло CULT від німецького виробника м`яких меблів Machalke.

Cult Bild 1

CULT. Нове рішення від Machalke – це не просто крісло від провідного німецького виробника м’яких меблів – це новий спосіб життя, новий рівень комфорту у Вашії оселі.

Над розробкою унікального і вишуканого дизайну працював сам Стефан Хайлігер (Stefan Heiliger) – відомий німецький дизайнер, який створює оригінальні предмети інтер’єру для Leolux, Tonon, Bonaldo, Rolf Benz, De Sede. Роботи Хайлігера виділяються не тільки оригінальним дизайном, але і максимальним комфортом. Дизайнер упевнений, що меблі повинні бути не тільки красивими, але і практичними, адже саме зручність у використанні тієї чи іншої речі створює затишок в оселі.

Що стосується довговічністі та зручністі в експлуатації – їх гарантують фахівці фабрики. Для створення CULT була розроблена і запатентована унікальна технологія регулювання на основі «затискного кільця». Крісло легко «підлаштовується» під побажання користувача і вільно обертається на 360 градусів.

Придбати CULT простіше простого – потрібно лише відвідати будь-який з салонів мережі КОНЦЕПТ ТИ.

 

 

 

13.06.2014

Новий диван DENVER від німецької фабрики Machalke.

Denver_01

Denver – новинка, яка вже встигла сподобатися всім і завоювати Red Dot award 2014. Унікальний дизайн, «неслухняна» форма, але в той самий час стильний, сучасний і дуже зручний. Завдяки вишуканій формі ніг, Denver ніби пливе над підлогою. Більш того, прибирання приміщення біля дивану стає простим і легким.

Широкий вибір матеріалів для оббивки дозволить Denver стати прикрасою будь-якого приміщення. І задовольнить запити самих вишуканих і вимогливих клієнтів.

Щоб стати володарем дивана Denver від Machalke, досить відвідати будь-який з салонів мережі КОНЦЕПТ ТИ, і обрати той варіант, який сподобається саме Вам.

 

 

 

Лазерне шоу від NOBILIA.

 

Ніхто ще так не представляв свої новинки так, як NOBILIA. Ціле лазерне шоу було створене, щоб презентувати нові фасади з лазерним кантом.

Екран для шоу – кухня NOBILIA. Всі її елементи виконані в ультра білому кольорі, який є однією з новинок 2014 року.

За кілька миттєвостей кухня змінює свій вигляд, показуючи лише малу частину можливостей NOBILIA.

 

 

 

Leicht. Система XTEND +.

Крок назустріч професійній кухні.

Переможець Interior innovation award 2013.

 

Меблі для професійної кухні суттєво відрізняються від тих, які призначені для дому. І ця відмінність полягає не в якості самих меблів, як багато хто вважає, а в дещо інших підходах до їх планування, використання матеріалів.

Звичайно, на професійній кухні переважає нержавіюча сталь – вона стійка до кислот і лугів, що містяться в продуктах. Її гладка і непориста поверхня забезпечує безпечне приготування їжі, легко і швидко чиститься.

На професійній кухні Ви рідко побачите навісні шафи для зберігання продуктів і посуду. Цю функцію виконують стелажі і відкриті полиці. Що дуже зручно для кухаря, так як все необхідне для приготування смачних страв знаходиться під рукою. І не потрібно витрачати час на відкривання шаф і пошуки потрібних інгредієнтів.

І, якщо нержавіючу сталь, вже давно використовують в домашніх кухнях (в основному для виготовлення стільниць), то з відкритими полицями не все так просто. Основна проблема в тому, що весь вміст полиць постійно на виду. Зручно, але не естетично. Більш того доводиться частіше займатися прибиранням. Все це змушувало відмовлятися від полиць на користь навісних шаф.

iia_winner_mf_2013

А тепер, завдяки новій системі XTEND + від виробника німецьких кухонь LEICHT, домашня кухня стає ще професійніше. XTEND + – це конструкція полиць, що встановлюються на стільницю і закриваються системою жалюзі. Таким чином, ми отримуємо більше корисної площі для зберігання, а доступ до посуду і продуктів набагато простіше. Коли на кухні готують, жалюзі повністю відкриті. А коли приготування закінчено, достатньо одного натискання на кнопку і весь вміст полиць надійно сховано за жалюзі.

Конструкція полиць виконана з алюмінію. Кожна полиця має індивідуальне світлодіодне освітлення і легко переставляється по висоті.

Ламелі для жалюзі виготовляються з МДФ і можуть бути пофарбовані в будь-який колір за бажанням замовника. Жалюзі відкриваються за допомогою радіоуправління. Різні зони можуть відкриватися окремо. Одним натисканням полки перетворюються на рівну стіну і навпаки.

 

Система XTEND + від LEICHT – це не тільки унікальна концепція в оформленні простору кухні над стільницею, а великий крок у розвитку кухонної архітектури.

 

 

 

 

 

Нова програма LASER від NOBILIA.
Технологія “лазерного канту”.

Одними з найпоширеніших і недорогих кухонних фасадів є фасади, торці яких оброблені меблевої кромкою. Їх виробництво технологічно найбільш просте, і як результат, потребує меньше витрат. Що робить кухні, виготовлені із застосуванням таких фасадів, дуже привабливими за ціною. Більш того, вибір кольору і текстури у таких фасадів надзвичайно великий: від звичайних білих до усіляко кольорових, імітуючих дерево або камінь , іржу або бетон ….

Одне маленьке “Але”, яке бентежить багатьох замовників, це сама кромка. Багато хто боїться, що вона відклеїться, багатьом не подобається видимий стик в місці склеювання кромки та фасаду.

Згадаємо, що основна функція кромки – це декорування зрізу на торці фасаду та його захист від вологи, побутової хімії, температури і механічних пошкоджень, що виникають під час експлуатації. Тому вкрай важливо, щоб кромка була зроблена з якісного матеріалу і надійно приклеєна до фасаду.

Звичайно, факт відклеювання кромки притаманний тільки “неякісним виробникам”. Тому не будемо на ньому зупинятися. За всю історію нашої роботи з фабрикою NOBILIA (більше 15 років ) у нас не було жодного такого випадку. На фабриці організована своя лабораторія з перевірки якості товару, і фасадам там приділяється дуже велика увага.

Що стосується стику в місці склеювання фасаду з кромкою, то він дійсно помітний при уважному огляді. Стик більше видно на світлих фасадах, і дуже складно його розрізнити на темних. Це технологічна особливість виробництва, і видима частина стику це клей ……

Але, так було раніше. Тепер, завдяки новим технологіям, ця “проблема” вирішена.

У 2013 році Nobilia представила нову колекцію фасадів LASER – фасади з кантом, привареним за допомогою лазера. На сьогоднішній день це одна з найбільш інноваційних розробок в області технології обробки кантом. Більше не застосовується стандартний клей. Фабрика використовує спеціальну кромку, краї якої розплавляються лазером і таким чином приварюються до фасаду. Такий спосіб кріплення канта ще більш надійний і повністю виключає попадання вологи. А найважливіше, лазерна технологія дозволяє домогтися відсутності видимого стику між кантом і фасадом. Таким чином  канули в минуле «видимі стики», що псують естетичне враження. LASER означає найкращий зовнішній вигляд і найвищу якість серед фасадів, оброблених кромкою.

 

 

 

 

Концепт ТИ Copyright © 2014