ПРО КОМПАНІЮ

21.02.2015

Відкриття оновленого салону  КОНЦЕПТ ТИ LEICHT/SIEMENS.

conceptyou_web_33

 
Наприкінці лютого друзі і співробітники мережі КОНЦЕПТ ТИ відсвяткували відкриття оновленого салону КОНЦЕПТ ТИ LEICHT / SIEMENS. На прикладі нових кухонь, представлених в салоні, була проведена презентація новинок 2015 від LEICHT. Кухні, які тільки нещодавно дивували відвідувачів Кельнської виставки, вже в Києві.

 
Побачити все на власні очі та отримати найдетальнішу консультацію про LEICHT можна, як завжди, в салоні КОНЦЕПТ ТИ LEICHT / SIEMENS.

 

 

 

01.02.2014

Новий салон КОНЦЕПТ ТИ у Донецьку.

 donetsk

У січні 2014 року в Донецьку відкрився новий салон кухонь та побутової техніки КОНЦЕПТ ТИ.

В асортименті товару, представленого в салоні, присутні виключно виробники кухонь зі знаком «made ??in Germany». Більшу частину площі займають кухонні меблі німецької фабрики Nobilia (Нобілія). Це найбільший виробник вбудованих німецьких кухонь. Кожна третя кухня, що встановлена ??в Німеччині – це кухня виробництва Nobilia (Нобілія). Більш того фабрика Nobilia (Нобілія) визнана одним з найсучасніших і продуктивних об’єктів в Європі, що спеціалізується на виготовленні меблів для кухонь. Щодня фабрика виробляє понад 2500 кухонь. Високий рівень автоматизації виробництва гарантує високий рівень якості за доступною ціною.
Особливе місце в салоні займає кухня фабрики Leicht (Ляйхт). Вона з першої секунди притягує до себе погляди всіх відвідувачів своєю легкістю, красою і унікальним дизайном. Кожен елемент кухні продуманий до дрібниць і виконаний з найвищою німецькою точністю. Фабрика Leicht (Ляйхт) вже давно отримала світове визнання і входить до п’ятірки кращих виробників кухонь в Німеччині. Вона відрізняється своєю якістю, функціональністю, зручністю, та також неповторним і особливим дизайном, який неодноразово відзначений високими нагородами. «Володіти» кухнею Leicht (Ляйхт) не тільки зручно і красиво, а також престижно. Серед знаменитих володарів кухонь Leicht (Ляйхт) Анжеліна Джолі і Бред Піт, Герхард Шредер, Луїш Фігу, Генрі Масці, королева Таїланду Сірікіт.
Гідну партію німецьким кухням може скласти тільки німецька техніка. У салоні КОНЦЕПТ ТИ представлені такі відомі виробники техніки як Bosch, Siemens, Miele. Німецькі кухні і німецька техніка гармонійно доповнюють один одного. Кожен клієнт салону може знайти тут для себе краще рішення кухонного інтер’єру і функціональності для того, щоб реалізувати свої мрії у себе вдома.
Салон КОНЦЕПТ ТИ відноситься до мережі кухонних салонів КОНЦЕПТ ТИ, яка відома на українському ринку відмінною якістю продукції, професійною роботою, високим рівнем дизайну, інноваціями і прогресивним сервісом. Тепер у жителів Донецька є можливість користуватися послугами компанії КОНЦЕПТ ТИ в своєму місті.

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017