ПОДІЇ

22.05.2014

Презентація GAGGENAU.

DSC_1085

21 травня 2014 в салоні КОНЦЕПТ ТИ EGGERSMANN / GAGGENAU відбулася презентація функціональних можливостей техніки GAGGENAU від тренерів компанії BSH Pobutova Technika Лесі Сінаюк та Андрія Станецького.

Протягом декількох годин гості салону пізнавали таємниці ексклюзивних можливостей преміальної німецької техніки GAGGENAU: піца – камінь, що розігрівається до 400 градусів і створює повний ефект старовинної глиняній печі для приготування піци. Комбінована духова шафа з функцією приготування на пару, з єдиною в світі технологією прихованого за склокерамічною панеллю гриля. Індукційна варильна панель, яка не має конфорок, завдяки чому можна використовувати посуд будь-якої форми і розміру. Дуже потужна, при цьому дуже тиха острівна витяжка. Підстать надійнії німецькій техніці GAGGENAU виявилась і німецька кухня EGGERSMANN, яка з легкістю витримала активну експлуатацію і всіх гостей, що приймали участь у приготуванні.

Результатом презентації були смачні страви і гарний настрій.

 

 

 

07.03.2014

RotPunkt на KBB-2014 в Англії.
logo_kbb

У березні 2014 в місті Бірмінгем (Англія) була проведена меблева виставка KBB-2014 (Kitchens Bedrooms Bathrooms), присвячена предметам для ведення домашнього господарства, кухонним меблям і меблям для ванних кімнат і спалень, які є найбільш важливими кімнатами в будь-якому будинку.
Як завжди свою продукцію представляли провідні європейські виробники меблів.
Фабрика RotPunkt показала себе з «незвичного боку», представивши, замість свого «фірмового» дизайну, кухні у сучасному дизайні, з безручечною системою, навісними нижніми базами, глянцевими фасадами та іншими нововведеннями.

КОНЦЕПТ ТИ © 2014-2017